İlan Yayından Kaldırılmıştır

İlanı Paylaş
İlan No
50881923
İlan Tarihi
13.09.2016
Sektör
Bölüm
Pozisyon
Çalışma Şekli
İş Tecrübesi
Aranmıyor
Eğitim Durumu
Farketmez
Cinsiyeti
Farketmez
Seckin30
Ali Akdağ
Cep
0 505 7218943
Açıklama

Kairos, ağ pazarlama uzmanlarına, bu sektöre gönül vermiş insanlara o kadar önemli bir fırsat sunuyor ki! Vizyonu görebilmeniz açısından açıklayayım. Kairos’ta ekibinizdeki her kişinin aylık kazançları olacak. Ekip kurmak için hiç çaba göstermeseler, bu yolu tercih etmeseler dahi! Aktiflik dertleri yok. Böylece yukarıdaki problemin oluşma ihtimalini bertaraf etmiş oluyoruz… Sevdiğim bir cümle var: İşimizi çile çekerek değil, zevk alarak yapalım. Otel toplantısı yapacaksak, kaygılı ekibimi değil de aylık kazancını cebine koyan mutlu ekibimi davet etmek isterim… Kairos ile Nasıl Para Kazanacaksın?

Temel mantık basit: Biz bilgisayarımızdaki harddiski kiraya veriyoruz ve bunun için de Kairos’tan aylık kira geliri elde ediyoruz. Yapmanız gereken TEK şey Bilgisayarınızı internete bağlı bir şekilde 10 saat açık tutmak. Tek şey bu. Gizli, saklı, sonradan öğreneceğiniz hiçbir nokta yok. Harddiskini Kirala => Günde 10 saat açık tut => Günlük kazancın hesabına yansısın => Aylık Kira gelirini banka hesabına iste Kairos Teknoloji ile Ne Kadar Para Kazanırsın?

Örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız.Yani 2.5 katına çıkıyor… Kıyaslaması bedava. 597$ lira gibi normal bir yatırım bana aylık 360 liradan yılda 5000 lira olarak geri dönecek. Kimseye tavsiye etmediğim halde! 1577$(4500lira)gibi daha ciddi bir girişimde neler oluyor bakalım. Aylık 960 lira kazancım var. Yıl sonunda 11.600 lira kazanmış oluyor. İnanın bu kısmı dahi aramızda yer almanız için yeterli ama burası bizi rahatlatan kısımdı. Yatırımcıyı ilgilendiren kısımdı. Bir de ticaret, tavsiye boyutu var. Şimdi tavsiye boyutunu ve tavsiye ederek ne kadar kazanabileceğimizi inceleyeceğiz. Kairos Teknoloji ve Tavsiye Ticareti Öncelikle Binary balonu Kairos’ta yer almıyor. Sen dahil ol, alt ekibini ben kuracağım çakallıklarına fırsat verilmiyor böylelikle. Yardımlaşma sonuna kadar, ekip zihniyeti sonuna kadar ama ilklerden ol, en üstlerde yer al. Bunları duyduğunuz yerden kaçın! Türkiyede işin kurucularından olacağınızı da bilin. Unilevel iş planına sahibiz. Yani yatayda ve dikeyde sınırsız büyüme imkanına sahipsiniz. Fakat en üst kariyere gelebilmek için 6 kişi yeterli!  Sizde yeter artık diyen endişe içinde yılmış olanlardansanız konuşacak size göre çok nedenlerimiz var demektir. Ciddiyseniz lütfen iletişim kurmak için e-mail - telefonla arayınız 0505 721 89 43

kayıt yapıp başlamak için tıklayın...

https://cabinet.kairosplanet.com/register/#d121fb

 

Özellikler
Harita