1,5 Yıl Garantili Sıfır Ayarında Velox One Dedektör

1,550 TL

İlanı Paylaş
İlan No
99845000
İlan Tarihi
10.05.2013
Durumu
İkinci El
Kimden
Sahibinden
Dedektor
Dünya Dedektör
Ev
0 542 4142828
İş
0 216 5401771
Cep
0 531 9843555
Açıklama

Cihaz Test amaçlı sadece 1-2 kez araziye çıkmıştır ve kesinlikle sıfır ayarındadır.1,5 yıl garanti kapsamında olup sıfır fiyatı 2,300 TL dir.Neredeyse yarı fiyatına verilecek Fırsat ürünüdür.Mantıklı takas teklifleri değerlendirilir.Fiyat makul olup pazarlık sözkonu değildir.Dilediğiniz adrese kapıda ödemeli yollanır.

 

VELOX ONE

“Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi. Kısacası bir detektörden beklediğiniz her şey Velox`da...” 

Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektörolan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektörsunuyor.Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.  

TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN VE DAHA FAZLASI...

Yeni tasarımlı arama başlığı ve özel ayarları ile en mineralli zeminlerde bile metalleri kolayca tespit edebilen ayrıcalıklı bir dedektör!

DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI

 Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar. Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir sesi kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.

METAL AYRIMI

Velox çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere ise kalın tonda sesli uyarı verir. Velox`un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.

SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ

Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.

UZUN BATARYA ÖMRÜ

Velox için özel olarak tasarlanmış batarya ile 25-30 saate kadar arama yapabilirsiniz. Bu size hem kesintisiz arama yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar. Batarya kontrol düğmesi sayesinde istediğiniz zaman batarya seviyesini görebilir ve bataryayı şarj edebilirsiniz

 

DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE-İSTANBUL

 

Özellikler