PULSER-1 DERİN VE STABİL PULSE DEDEKTÖR YENİ

2,500 TL

İlanı Paylaş
İlan No
13204374
İlan Tarihi
10.05.2013
Durumu
Sıfır
Kimden
Sahibinden
Dedektor
Dünya Dedektör
İş
0 216 5401771
Cep
0 531 9843555
Açıklama

Pulser-1 Derin Dedektör ( YENİ! )

Normal başlığı ile 1.5 MT inebilen, Büyük başlığı ile 4 MT inen başarılı bir ürün.

 

KULLANIM KILAVUZU

Tanım:

 

PULSER-1 Pals İndüksiyon Sistem (Pulse Induction System) Metal Dedektörüdür. Derin aramalar için tasarlanmıştır. Bunun yanında kullanıcıya metal cinsi hakkında da bir miktar fikir verebilmektedir.

 

PULSER-1 Metal Dedektörümüzü Tanıyalım:

 

Pulser-1 Ana elektronik ünite: Dedektörümüzün asıl elektronik aksamının bulunduğu kutudur. Arama bobininden sinyal gönderir ve sinyal alır. Bunları değerlendirir son olarak kullanıcıya görsel ve işitsel olarak sonucu aktarır.

35cm çaplı yuvarlak arama başlığı ve iskeleti:Küçük ve orta boyuttaki metalleri (Tek para) aramak için kullanılır. Büyük metallerdeki derinliği en fazla 2m civarlarındadır.

1 merte karelik arama başlığı: Orta ve büyük ebatlardaki metalleri aramak için kullanılır. Büyük ebatlardaki derinliği en fazla 3,5 metre civarlarındadır.

Şarj Adaptörü: Cihazın dahili aküsünü şarj etmek için kullanılır.

 

 

Butonlar ve Görevleri:

 

SET: Menüye giriş butonudur. Aynı zamanda bir alt menüye giriş, ayarlanmış bir değerin kabulu gibi görevleri mevcuttur.

 

YUKARI: Ana ekranda iken EŞİK değerini artırır. Menüler arası gezintiyi sağlar. Ayarlanacak olan bir ayarı arttırmakta kullanılır.

 

AŞAĞI: Ana ekranda iken EŞİK değerini azaltır. Menüler arası gezintiyi sağlar. Ayarlanacak olan bir ayarı azaltmakta kullanılır.

 

ESC: Ana ekranda iken sıfırlama yapmayı sağlar. Menüde iken menüden çıkmayı, alt menülerden bir üst menüye geçişi sağlar.

 

DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE-İSTANBUL

 

Özellikler