SIFIR JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM ALTIN AYRIMLI TÜRKÇE MENÜ

4,800 TL

İlanı Paylaş
İlan No
15341555
İlan Tarihi
10.05.2013
Durumu
Sıfır
Kimden
Dükkandan
Dedektor
Dünya Dedektör
İş
0 216 5401771
Cep
0 531 9843555
Açıklama

JEOSONAR 3D ÇİFT SİSTEM ALTIN AYRIMLI TÜRKÇE MENÜ 3D GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR 3 BAŞLIKLI FULL ŞEKİLDEDİR.MAKUL VE MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİLİR.DİLEDİĞİNİZ ADRESE KAPIDA ÖDEMELİ YOLLANIR.LÜTFEN PAZARLIK İÇİN ARAMAYINIZ.

Teslimat Kapsamı

Cihaz sistem Ünitesi

Taşıma Çantası

Şarj Aleti

Kullanma Kılavuzu

Arama Başlıkları  Küçük Orta ve Büyük Derin Başlık

Fatura

                                                                             Fiyat Pazarlıksızdır.

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu geniş ve renkli ekranı sayesinde sistem verileri ve görüntülerini yüksek çözünürlülükte tüm ayrıntı ve detaylarıyla görüntü şölenine dönüştürür. Kullanıcının bu şölene ulaşabilmesi için yapması gereken; açma kapama anahtarını "off" konumundan "lcd" kısmına çevirmektir.

Renkli Büyük Ekran ve Açılış Animasyonları

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu geniş ve renkli ekranı sayesinde sistem verileri ve görüntülerini yüksek çözünürlülükte tüm ayrıntı ve detaylarıyla görüntü şölenine dönüştürür. Kullanıcının bu şölene ulaşabilmesi için yapması gereken; açma kapama anahtarını "off" konumundan "lcd" kısmına çevirmektir. Lcd kısmına anahtar çevrildikten sonra ekranda animasyon görüntüler yüksek hızda oluşmaya başlar. 5 saniye sonra ekranda Jeosonar 3D Sistem logosu oluşur. 3 saniye kadar logo ekranda kalır ve daha sonra dil seçeneği logonun yerini alır. Seçilen dil kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra batarya ve arama anteni görüntüleriyle yer değiştirir.

Arama Anteni Tarama ve Anten Arıza Uyarı Özelliği

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu yüksek teknolojisi sayesinde karşılaşılması olası kullanıcı hata veya eksik bırakılmış uygulamalara yönelik hızlı ve doğru veri değerlendirmesi yapar. Örneğin anten bağlantı kısmında anten soketi sistem girişine tam takılamamışsa soket arızası, temassızlık gibi durumlar oluşmuşsa veya antende sinyal aktarımında arıza ve benzeri problemler söz konusuysa, sistem derhal teşhis ederek problemi görüntülerdeki gibi uyarılarla kullanıcısına aktarır. Bu sayede kullanıcı, çalışmayan, çalıştığını, sinyal gönderdiğini zannettiği dedektörlerle boş yere arama yaparak, daha da önemlisi aradığı arazi veya bölgede var olan bir hedefin de tespitini yapamayacağından ötürü belki de hayatının en önemli buluntusunu yakalama şansını kaybetmiş olacaktır. Dolayısıyla böyle bir uyarı sisteminin bu anlamda hayati öneme sahip olduğu konusu tartışma götürmeyecek kadar açıktır.

 

 

        DÜNYA DEDEKTÖR ÜMRANİYE-İSTANBUL

 

Özellikler