Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

Gizlilik Politikası

1.       İlan.com.tr Üyelerin ilan.com.tr  internet sitesi üzerinden gönderdikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile saptanan amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü şahıslara kesinlikle açıklamayacaktır.  
2.       Üyelik için istenecek olan Adı, Soyadı, Telefon Numarası, E-Posta Adresi gibi Kişisel Bilgiler Üyeyi tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup Gizli Kişisel Bilgiler olarak anılacaktır.  
3.       İlan.com.tr İşbu Gizlilik Politikası ve Üyelik ‘Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde Şahsî bilgileri herhangi bir kurum, şirket ve/veya üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.  
4.       İlan.com.tr şahsi bilgileri ilan.com.tr bünyesinde müşteri porfilini tespit etmek ve istatistiksel çalışmalar, analizler hazırlamak amacıyla kullanabilecek ve yalnızca bu çalışmaların yapılması amacıyla kullanabilecek üçüncü şahıslarla paylaşabilecektir.  
5.       İlan.com.tr Üyelerinin şahsi bilgilerini elindeki bütün teknolojik imkanları seferber ederek özel ve gizli tutmayı kendisine sorumluluk olarak addetmiş, bu gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü şahıslara ifşasını önlemek için gerekli bütün emniyet ve güvenlik tedbirlerini almayı taahhüt ediyor. İlan.com.tr bu gizli ve şahsi bilgileri korumak için bütün güvenlik ve emniyet tedbirlerinini aldıktan sonra ilan.com.tr’e adresine, sistemine veya veritabanına yapılan saldırılar sonucunda bu gizli ve şahsi bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda İlan.com.tr’nin hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.  
6.       İlan.com.tr işbu Gizlilik Politikası hüküm ve kararlarını, dilediği zaman www.ilan.com.tr adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. İlan.com.tr’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hüküm ve kararları ilan.com.tr adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer.  
7.       Üyelerden derlenen tüm önemli ve şahsi bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. İlan.com.tr İşbu Gizlilik Politikası ve Üyelik ‘Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde üyelerden derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015