Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver
İlçeler
Son Eklenen Modeller

BU BİR DEVRİM TEMA İSTANBUL 18-06-2014

18.06.2014
BU BİR DEVRİM TEMA İSTANBUL
2013 yılının Temmuz ayında tanıştığımız Tema İstanbul dudak uçuklatacak daire satışlarıyla güncelliğini korumaktadır. Sadece 7 ayda 1792 daire sahiplerini buldu. Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu inşaatın hızla devam ettiğinin müjdesini verdi. Boysanoğlu hem satışların hem de inşaatın güzel gittiğinden bahsetti.
             
Şehirleşmenin son derece yoğun olduğu bu dönemlerde sunulan yeşillendirme olanaklarıyla Tema İstanbul beraberindeki tüm projeleri gölgede bırakacak nitelikte olduğunu kanıtlamıştır. 258 bin metrelik yeşil alanıyla dikkat çeken bu projenin en büyük amacı vatandaşların artık ev sahibi olmalarını sağlamaktır. Proje taşıdığı modern izler isteğe fazlasıyla cevap veren talepler ve herkesin düşünüldüğü yaşam alanlarıyla ön planda olmayı başarmıştır. Buna ek olarak Tema World uzantısıda projenin temel taşlarından olmakla birlikte gerçek eğlencenin kapılarını sonuna kadar açmakta ve Türkiye ile sınırlı kalmayıp Hollanda ABD ve Almanya gibi ülkelerede yer bulmaktadır.
             
241 günlük bu süreçte günde ortalama olarak 75 evin satışının yapıldığını belirten Mesut Arslan önceleri yatırım amaçlı aldıkları evleri sonradan yerleşmek amacıyla fikir değiştiren ev sahiplerinden bahsetti. Farklı şekil ve büyüklüklerde toplam 3 bin 614 adet konutun içinde yer aldığı Tema İstanbul ihtiyaca ve lükse hizmet eden son dönemin en çok parlayan projesi ünvanının sahibi olmaya adaydır.
 
Tema İstanbul detaylı bilgi için tıklayınız
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015