Acele Marangoz MobilyaUstası Bahçelievler Özel Sipariş Orijinal Obje Mobilya Tamir Montaj

111 TL

İlanı Paylaş
İlan No
56248910
İlan Tarihi
04.07.2017
Kimden
Bireysel
Mobilya
Adem Usta
Cep
0 532 4235001
Açıklama

Alfemo-Bellona-Bauhause- Carrefour-Doğtaş-Evkur-Gaysan-İpek-İstikbal-İkea Kelebek-Kale-Kilim-Koçtaş-Merinos-Mondi-Pratiker-Tepe-Tekzen-Yağmur vs yapı marketler   gibi yerlerden temin ettiğiniz   demonte-modül şeklindeki her nevi mobilyalarınız itinalı süratli söküm kurulum ve montajı yapılır. Ayrıca hasarlı olanlar onarılır. KİŞİYE ÖZEL SİPARİŞ Mobilya imalatı yapılır.

 MODÜL ve demonte şeklindeki (hazır mutfak,banyo dolapları,ebeveyn yatak, genç,çocuk,bebek,yemek odası takımı,gardrop,giysi dolabı,sürgü  ray dolap, portmanto vestiyer konsol,komidin,şifonyer,sehpa,masa,büro masası,plazma- LCD  tv duvar ünitesi, amerikan oda kapısı,(kapı tamiri,emniyet kilidi takılması,kilit menteşe değişimi,kapak menteşe, çekmece ray değişimi işi ve Amerikan kapı, laminatparke döşemesi, (beton,demir üstü) merdiven basamak kapatma yapılır.    İST-AVRUPA YAKASI  Bahçelievler  15 km civarı hizmet alanımız..!!

KİŞİYE ÖZEL SİPARİŞ Mobilya orijinal aksesuar ve ahşap hediyelik objeler  imalatı yapılır                                  ADEM USTA Tel=05324235001

 

Özellikler
Harita