LAPTOP, NETBOOK, TABLET, MASAÜSTÜ, PARÇA TAMİRLERİ MESUT BİLGİSAYAR' DA

60 TL

İlanı Paylaş
İlan No
24573704
İlan Tarihi
16.01.2015
Kimden
Firmadan
Mescom
Mesut Bilgisayar San Tic Ltd Şti
Ev
0 312 4302022
İş
0 312 4302022
Cep
0 532 1660910
Açıklama

MESCOM BİLGİSAYARLARI ANA DAĞITICISI. MARKA TESCİLLİ, HYB HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGELİ. 2 YIL PARÇA, 3 YIL MONİTÖR İTHALATÇI GARANTİ BELGELİ, SÜREKLİ PARÇA DESTEKLİ. HAZIR SİSTEM FİYATLARINI PİYASADAN KIYASLAYINIZ.

CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), IBM, MESCOM, PACKARD BELL VE HER MARKA MASAÜSTÜ  BİLGİSAYARLARIN UYGUN FİYATLARLA SATIŞI. FİYATLARIMIZI PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.

ACER, APPLE, ASUS, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, FUJITSU, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE HER MARKA LAPTOPLARIN UYGUN FİYATLARLA SATIŞI. FİYATLARIMIZI PİYASADAN KIYASLAYINIZ.

ACER, APPLE, ASUS, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE HER MARKA LAPTOPLARIN ORİJİNAL, ORTA KALİTE MUADİL ADAPTÖRLERİ VE BATARYALARI. YEDEK PARÇA SATIŞI.

ACER, APPLE, ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, FUJITSU-SIEMENS, GRUNDIG,  HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VESTEL, VE HER MARKA LAPTOPLARIN UYGUN FİYATLARLA TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGELİ, TEKNİK SERVİS RUHSATLI VE TECRÜBELİ ELEMANI BULUNAN FİRMAMIZDA TAMİRİ VE BAKIMI. ÖZEL SERVİS. TAMİR  FİYATLARIMIZI PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.

MASAÜSTÜ VE LAPTOP BİLGİSAYARINIZIN MODELİ DEĞİŞTİRİLİR. ESKİ BİLGİSAYAR VE PARÇALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR, YENİ MODEL MASAÜSTÜ VEYA LAPTOP PC İLE DEĞİŞTİRİLİR.

ANAKART, CPU (ŞOKLAMA VE KIRILAN CPU'YA BACAK TAKMA.), RAM, HARDDISK, EKRAN KARTI,  MONİTÖR, DVD CD RW, PRINTER, SCANNER, GÜÇ KAYNAĞI, KAMERA, MP3, MP4 CİHAZI  VE TÜM BİLGİSAYAR PARÇALARININ TAMİRİ. 

BIOS YAZILIR. HER MARKA ANAKART' IN KARE VE DİKDÖRTGEN BIOS YAZILIMI BAYİİLERE ÖZEL FİYATTAN YAZILIR.

Özellikler
Harita