Resmi Defter,Fatura ,İrsaliye ,Barkod Basımları İçin Kiralık Çok Hızlı Yazıcı

1 TL

İlanı Paylaş
İlan No
11281382
İlan Tarihi
21.03.2017
Kimden
Firmadan
Line_Bilgisayar
Line_Bilgisayar
Ev
0 212 6519559
İş
0 212 6518850
Cep
0 536 5851810
Açıklama

ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ !!! 

 

Sayın Ziyaretçimiz,

 

Line Bilgisayar; sektöründe on yedi yılı aşkın tecrübesiyle özellikle yazıcı alanındaki bilgi birikimi ve deneyimleri sayesinde ülke genelinde çeşitli sektörlerde hizmet veren şirket ve kurumlara kaliteli ve hızlı teknik destek satış ve yazıcı kiralama hizmeti vermektedir.

Kiralama işlemi; bir yazıcının bilgisayarınıza bağlanıp çalıştırılmasından öte, kurulum ve basım işlemi sürecinde oluşabilecek arıza veya sıkıntılara anında müdahale edebilecek teknik deneyim ve çözümleri de beraberinde getirmektedir.

Kiralama sürecinde basımı yapılan resmi defter işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılması gerekmektedir.  

** Sizlerinde farkında olduğu üzere piyasada bu işi yapacağını iddia eden yeni yeni firmalar türemiş hatta ilan metinleri dahi firmamızın kiralama metninden alıntılar & esintiler içermektedir.Bir işi başarıyla sonuçlandırmak bilgi birikimi ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde mümkün olabilmektedir.Düşünce noktasında dahi üretken olamayan , emek ve fikir hırsızı bu firma veya kuruluşların , firmanızın geri dönüşü mümkün olmayan resmi defter basımları konusunda ne kadar verimli olabileceği konusunu siz değerli müşterilerimizin takdirine bırakıyoruz.  Firmanızın bu tip kritik ve geri dönüşü mümkün olmayan işlemlerini ehil olmayan kişilere bırakmayacağını umuyoruz.**  

Firmamız 2006 yılı itibarıyla öngörülen gereksinim doğrultusunda Türkiye genelinde 1.000 ‘i aşkın kurum ve kuruluşa kiralama hizmeti vermeye başlamış ve çalışmalarına fiilen devam etmektedir.  Saygılarımızla    Line Bilgisayar Ltd.Şti


Adetli ve resmi dökümlerinizde ( defter-i kebir, yevmiye defteri, mizanlar,fatura , irsaliye vb. ) zamanla mı yarışıyorsunuz ?. Nokta vuruşlu ( Dot Matrix ) yazıcılarınızda kağıt sıkıştırma  , kağıt yırtma ve çeşitli arızalarla mı karşılaşıyorsunuz? . Cevabınız EVET ise sizlere satır yazıcılarımızla ( Line Printer ) tanışmanızı öneriyoruz.

1000 sayfalık bir resmi defter dökümünüzü, 300 - 350 cps hızındaki nokta vuruşlu yazıcılarınız ile ortalama ( hiç ara vermeden ! )15 saatte alabilirsiniz. Bu da dakikada 1.1 sayfaya tekabül eder.High Speed modunda zaman biraz daha aşağı çekilebilir olsa da sayfa adedinin artması durumunda döküm almanız buna vakit ayırmanız başlı başına bir sorun haline gelecektir.

Oysaki 1000 lpm ’ lik bir satır yazıcısı ile 1000 sayfalık bir resmi defter dökümünüzü   1.07 saatte sorun yaşamadan alabilirsiniz. Bu da dakikada 15 sayfaya tekabül etmektedir.1500 lpm ‘ lik bir satır yazıcısı ile de bu süre 45 dakikaya kadar düşmektedir. Bu da dakikada 23 sayfaya tekabül etmektedir.

 

Bu ve benzer yoğunlukta olan dökümlerinizin , mevcut nokta vuruşlu yazıcılarınız ile yazılması halinde , kullanılan sarf malzeme ücretleri , yazıcının yoğun çalışmasına bağlı olarak yazıcı kafanın arızalanması durumunda parça değişim ücreti ve basım işlemi boyunca ilgili personelin firmanıza günlük maliyeti  hesaplandığında sunmuş olduğumuz hizmetin avantajları görülecektir.

Kısacası, basit bir muhasebe ile kaybettiğiniz zaman , maddiyat ve iş gücünüzün ne boyutlarda olduğunu hesaplayabilirsiniz.

Ayrıca satır yazıcılarımız IGP/PGL desteği ile Barkod ve Grafiksel dökümlerinizi, en hızlı ve kaliteli şekilde almanıza olanak tanır.

Yazıcılarımız her türlü sistemle uyumludur. Dilerseniz Seri , Paralel, Twinax, Coax ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile de kullanabilirsiniz.

Yazıcılarımızın gerekli kurulumu firmamızca yapılacaktır.

 

Kullanım süresince karşılaşılabilecek tüm sorunlarda, ücretsiz teknik servis hizmeti verilecektir.

Ayrıca kullanılan sarf malzemeler ( yazıcı şeriti ) içinde ek ücret alınmayacaktır.

Aylık kiralamalarda kullanılan sarf malzeme ücreti kullanıcıya aittir.

 

Firmamız  Türkiye Genelinde Kiralama Hizmeti Vermektedir.

Printer kiralama hizmetlerimiz ve bu konuda bilgi almak için bize ulaşın

 

**İlan metni ve içeriği Line Bilgisayar Ltd.Şti’ne aittir. Kopyalanması veya kısmen değiştirilerek farklı / benzer amaçlarla kullanılması yasaktır. Aksi halin tespiti durumunda varsayılan ilan metni delil gösterilmek üzere ilgili kişi yada firma aleyhindeT.T.K uyarınca yasal işlem başlatılacaktır.**

 

Line Bilgisayar Printer Sis.San.Tic.Ltd.Şti.

Tel:0212 651 88 50 / 0212 651 95 59 / Fax: 0212 651 24 04

http://www.linebilgisayar.com.tr

 

 

Özellikler
Harita