Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

İlan Arama İpuçları

İlan Arama İpuçları

 
Basit arama
 
İlan.com.tr’de kolay arama yapmak için, ilanı ya da ürünü tanımlayan (megane, takı ürünleri, saat vs.) birkaç kelime yazıp "Ara" butonuna tıklayarak, aradığınız ilanlara erişebilirsiniz.
İlan.com.tr arama ipuçları ile aradığınız ilana daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
 
Hızlı Arama
 
İlan.com.tr ana sayfasındaki arama kutucuğuna,  aradığınız kelimeyi yazarak hızlı arama yapabilirsiniz. Ürünü tanımlayan kelimler yazıp hızlı arama yapabilirsiniz. Hızlı aramayla sadece o kategoride bulunan ve aradığınız özelliklere sahip ilanlar listelenecektir.  
Arama yaparken ilan arama ipuçları sayfasındaki yöntemleri de uygulayabilirsiniz. Bu ipuçları aradığınız ilanı en kısa zamanda bulmanızı sağlayacaktır.  
Listeden Arama
 
Listeden arama, arama sonuç listelerinde kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Arama yaptıktan sonra ilanlar liste olarak sıralanmaktadır.
Listenin sağ üst bölümünde bulunan arama sekmelerini kullanarak bu yöntemden yararlanabilirsiniz. Daha sonra sol tarafta yer alan aramanızı daraltın bölümünden
Tercihinize göre,
Tarih sırasına göre (En yeniden en eski kayıtlara ya da en eskiden en yeni kayıtlara ), 
İllere göre,
Fiyata göre (En pahalıdan en ucuza ya da en ucuzdan en pahalıya),
İlan numarasına göre,
Listedeki ilanları sıralayabilirsiniz.
 
İlan No ile Arama
 
Herhangi bir aramada bulduğunuz bir ilanın numarasını kaydettiyseniz, tekrar ilan numarasını yazarak ilana ulaşabilirsiniz.  
Bunun için ana sayfada bulunan arama kutucuğuna ilan numarasını yazıp ara butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.  
Bu arama yöntemlerinden istenen sonucu alamadıysanız, arama yaptığınız kriterleri ‘Arama Kaydet’ ile kayıt altına alabilir aramanıza uygun bir ilan olduğununda  e-posta ile  anında haberdar edilebilirsiniz.
 
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015