Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

İlan Plus

İlan Plus ile ilanlarınız ilk sırada

 
Bir ilan sitesinde kullanıcılar genellikle en üstte yeralan ilanları inceler. İlk sıralarda bulunan ilanlar dikkatlerini çeker ve ilk önce onlarla ilgilenirler. Ziyaretçiler siteye girdikten sonra hızlı ve seri bir şekilde ilk sırada yer alan ilanları inceler. Zaman kaybetmek istemezler. Bu nedenle ilan listesi aşağıya indikçe ziyaretçi sıkılır. İşte İlan+Plus ile ilk sıralarda yer alan ilanlarınız size ayrıcalık kullanıcıya vakit kazandıracağı için her zaman tercih sebebi olursunuz. Sizde "ilan+Plus" ile en üstte yeralarak öncelik kazanabilirsiniz.
 
 
 
İlan+ Nasıl Alabilirim?
 
Yeni İlan Ekle                                                              İlan Verme İşlemi Sırasında Karşınıza İlan+ Seçeneği Çıkacaktır.
 
 
Eski İlanıma İlan+ Ekle                                      İlan Listenizden İlan+ Kullanmak İstediğiniz İlanı Seçerek Başlayabilirsiniz.
 
 
İlan verirken kazanacağınız, yeni nesil ilan uygulaması "İlan Plus" Tanıtım Videosu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015