Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

Nasıl Dükkan Açarım?

Nasıl Dükkan Açarım?

 
1.       Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan  linkine tıklayınız.  
2.       Açılan sayfada  butonuna tıklayınız.  
3.       Aşağıdaki kategori alanlarından birini seçerek  butonuna tıklayınız.
 
 
4.       Dükkânınız ile ilgili detayları girdikten sonra en alt bölümde yer alan  butonuna tıklayınız.
 
5.       Dükkânınızda sizler için hazırladığımız tasarımlardan birini kullanmak istiyorsanız evet kutucuğunu işaretledikten sonra aşağıda açılan farklı temalardan birini seçebilirsiniz.  
6.       Eğer hazır tasarım kullanmak istemiyorsanız hayır kutucuğunu işaretledikten sonra aşağıda yer alan  butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan dükkan logonuzu ve site üst dizayn resminizi seçebilirsiniz.  
7.       Açmakta olduğunuz dükkan ile ilgili ön izlemeyi inceleyerek hatalarınızı düzeltebilirsiniz. Hatalarınızı düzeltmek istiyorsanız en altta yer alan önceki adım linkine tıklayınız. İşlemlerinizi tamamladıysanız sağ en alt köşede yer alan  butonuna tıklayınız.  
8.         ödeme seçeneğinizi işaretledikten sonra  butonuna tıklayıp, 1 yıllık dükkan üyeliği ücretinizi ödeyerek Türkiye’nin ilan sitesi İlan.com.tr’de yerinizi alabilirsiniz.
 
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015