7000tl sermaye ile bayilik veriyoruz, Ekoyika

İlanı Paylaş
İlan No
71857497
İlan Tarihi
09.03.2017
Sektör
Temizlik
Bölüm
Pazar Geliştirme
Pozisyon
Bölge Sorumlusu
Çalışma Şekli
Serbest Çalışma
İş Tecrübesi
Aranmıyor
Eğitim Durumu
Farketmez
Cinsiyeti
Farketmez
Okyanusyapi
Hicabi Sağır
Hicabi Sağır
İş
0 212 5930869
Cep
0 531 5631169
Açıklama

TÜRKİYE ÇAPINDA BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.

Ekoyika, yeni nesil otoyıkama sistemiyle sektörde türk menşeli fırmadır.

Hızla gelişen ve ilgi gören “kapıda susuz oto yıkama” sektöründe bulunduğunuz il veya ilçede tek yetkili olun.

Otomotiv sektörüyle birlikte yıkama sektörü de hızla teknolojiye ayak uyduruyor. Fırçasız ve köpüklü oto yıkamadan sonra susuz, sabunsuz ve fırçasız sadece son teknoloji bitkisel ilaçlarla yıkama başladı.

Ekoyika, otomobilleri park ettikleri yerde kuru temizleme yapıyor.

Güçlü bir teknolojik altyapı ile teknolojiye ve onun yarattığı artı değerlere bağlıyız.

İşletmenin ve elemanların iş takiplerini kolaylaştıran kapalı intranet sistemi sayesinde yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın tüm işlemler basit bir akıllı telefon aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı girişimcilere geleceği parlak bir iştir, şu anda piyasada fazla olmayan büyüyen ve gelişen bir sektör.

BAYİLİK ŞARTLARI

İsim hakkı, teminat zorunluluğu, marka bedeli, ciro üzerinden yüzdelik veya sabit aidat yoktur.

Güvenilir fırmayız ve bayiliklerimizle herşey net şeffaftır.

Öncelikle ekoyika.com adresinden sitemizi inceleyin, daha fazla bilgi ve detayları konuşmak için bizi arayarak bir görüşme sağlarız.

Bu sektörde deneyimli olmanıza gerek yok, bizim tarafımızdan uygulamalı eğitimimizle sektöre adım atmış oluyorsunuz

Ciro üzerinden yüzdelik veya aylık sabit ücret talep etmiyoruz.

Bayi olduktan sonra sürekli irtibat halinde olup sizi destekliyoruz, şubenizin açılması ile birlikte bir iş ortağı olarak ilerliyoruz.

Problemleriniz, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda; reklam ve tasarım desteği, eğitim desteği, satış ve pazarlama konusunda bilgi aktarımı, ekoyika genel merkezle birlikte sürekli bir iletişim halinde.

Tüm gerekli ekipmanlar, reklamlar ve 100 araç yıkayabilecek ithal polimere ürünleri içinde, bayilik başlangıç paketi ile hemen işinize başlayabilirsiniz.

Bayilik ve başlangıç paketimizin bedeli 7000tl, bu fiyatımız mobil ünite bayilikler için geçerlidir, ürün, ekipman ve yerinde eğitim dahildir.

Bir araç yıkama maliyet bedeli yaklaşık 4-5tl’dir, yıkama satış ücreti ise 25-30tl. Dükkanı olan sabit temsilcileri farklı otokuaför paketleri hizmetide verebiliyor.

Üyelik başlangıç paketin detayında neler içerdiğini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bütün reklam dizayn işlerine, merkeze bağlı olan size özel güçlü internet sitesi, siteden online randevu alma özelliği ve ona bağlı profesyonel işletme kontrol paneli, ekoyika application iphone ve android uygulamalarımız, en uygun fiyata solüsyon ürünlerimizin sürekli temini.

KONSEPTİMİZ

Kapıda susuz oto yıkama hizmeti.

Öncelikle konseptimiz tamamen çağın gereklerine uygun işlemektedir. Hızlı ve pratiktir. Müşterinin oto yıkamaya kadar gitmesine ve orada beklemesine gerek kalmadan biz bu özel hizmeti müşterinin ayağına kadar getiriyoruz.

Müşteriye inanılmaz zaman kazandırırken aynı zamanda işletmeye her araç yıkamada yaklaşık 150lt su tasarrufu sağlıyor.

Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen Ekoyika, sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. Araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

Aracı yerinden kıpırdatmadan, eleman müşterinin bulunduğu noktaya kadar gidip aracı profesyonel bir şekilde temizliyor.

Tecrübemizi size aktarmayı, markamızı temsil edebilecek girişimci arkadaşlar arıyoruz.

Mikro-çizik oluşmaz, boyaya zarar vermez:

Bu yeni konseptte kullanılan ithal, uluslar arası kalite onaylı ve bitkisel ürünler sayesinde aracınızın boyasında fırçanın sebep olabileceği mikroçizikler dahi oluşmaz. Bunun aksine bu ürün aracınızın boyasının üzerine koruyucu ve görünmez bir tabaka bırakır.

Bütün ürünlerimiz toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilen ve fosfat içermezdir. Sudan daha kaygandır. İçerisinde bulunan polimerler sayesinde formül boya ile kirin arasına girer ve yüzeyden kaldırır, bu sayede boya üzerindeki herhangi bir sürtünmeyi engeller. Bu solüsyonlar dışında, kullanılan fiber bezlerimiz de son teknolojiyle üretilmiş fiber yapılı çok sık dokunmuş yumuşak ürünlerdir.

Her alanda teknoloji nasıl ilerliyorsa araç temizleme de aynı şekilde bugün gelişti...

Son teknoloji temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla, ekoyika fırmamız daha önce sunulmamış kalitede ve özveride bir hizmeti kapınıza kadar getiriyor. Bu yeni konsepti siz de çok seveceksiniz !

Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapıyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektörde sizde yerinizi alın...

Daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

ekoyika.com

ekoyika youtube video animasyon

ekoyika facebook

Özellikler
Harita
Video