Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

Power Led Kurulumu

 
POWERLED PROGRAMI KURULUMU
 
Adım 1: Kayan yazı tabelasının enerji kablosuna 220V enerji veriniz. Tabelada daha önce yazılmış bilgiler varsa ekranda akmaya başlayacaklardır.
Adım 2: http://dosya.ilan.com.tr/led/led.rar/ adresinden gerekli dosyaları bilgisayarınıza indiriniz.
Adım 3: Kayan yazı programını (PowerLed) bilgisayarınıza kurunuz.
Adım 4: Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosya içerisinde bulunan 16X96 TF-S3U.ledprj program dosyasını bilgisayarınızın masaüstüne kopyalayınız.
Adım 5: 16X96 TF-S3U.ledprj program dosyasını çalıştırınız. Program açıldığında aşağıdaki pencere ekrana gelecektir.
 
 
Adım 6: Ekrana gelen pencerede, ilk önce programı Türkçe hale getirelim. Bunun için üstteki açılan menülerden Options – Language – Türk seçeneklerini tıklayınız.
 
 
(Programdaki menüler Türkçe hale gelecektir.)
 
 
 
KAYAN YAZI TABELASINA BİLGİ GÖNDERME
 
Ayarlarımızı da yaptıktan sonra, program yardımıyla tabelamızda hangi bilgiler geçsin istiyorsak onları düzenlememiz gerekir.
 
 
Adım 1: Program içerisinde mevcut olan animasyonları siliniz. Silme işlemi için bilgi listeleme alanında programları seçerek üst menüde bulunan sil butonuna tıklatınız.
 
 
Adım 2: Yeni animasyon oluşturmak için üst menüde bulunan program butonuna tıklayınız. Yeni bir program oluşturduktan sonra özellikler ekranından programın zamanlamasını ayarlayınız.
Zamanlama ayarı oluşturulacak olan animasyonlar arasında ki geçişi belirtmektedir.
Not: Programın zamanlama ayarı oluşturulacak olan metnin uzunluğuna göre belirlenmelidir.
 
 
Adım 3: Yeni program oluşturma işlemini tamamladıktan sonra panele yazı ekleme işlemi için metin ekle butonuna tıklayınız.
Not: Program içerisinde birden fazla metin oluşturabilir ve panelinize yükleme işlemi yapabilirsiniz.
 
 
Adım 4: Metin ekleme alanına panelimizde göstermek istediğimiz metni yazınız. Ön izleme ekranında eklediğiniz yazının görünümünü kontrol ederek yazı fontu ayarlamasını yapınız.
 
 
Adım 5: Oluşturduğunuz metnin ayarlamasını yaptıktan sonra animasyon seçiniz ve hız ayarınız yapınız.
Not: Hız seçeneği paneliniz için 20 – 25 arasında bir değer olmalıdır.
 
 
Adım 6: Metin işlemleri tamamlandıktan sonra oluşturduğunuz animasyonları üst menüde bulunan Dosya(F) menüsünden kaydediniz.
 
 
Adım 7: Animasyonu bilgisayarınıza kaydettikten sonra led panele yükleme işlemi için bir flashdisk’e gereksinim vardır. Flashdiskinizi bilgisayarınıza takınız. Dosya(F) menüsünden USB’ye ver(*.tfu) seçeneğine tıklayınız. Karşımıza gelen ekranda kaydet seçeneğine tıklayınız.
 
 
Adım 8: Kaydetme işleminden sonra aşağıdaki ekrandaki Proje kaydedildi mesajını almalısınız. Bu uyarı mesajı projenizin flashdiske başarı ile kaydedildiğini belirtmektedir.
 
 
Adım 9: Projenizi flashdiske kaydettikten sonra flashdiski bilgisayarınızdan çıkartınız ve led panelinizin USB girişine bağlayınız. Led Panelinizin ekranından OK uyarısı görene kadar flash diski panelinizden çıkartmayınız. OK uyarısından sonra flashdiskinizi panelinizin USB girişinden çıkartınız. Hazırlamış olduğunuz animasyonlu yazıların Led Paneliniz üzerinde kaydığını göreceksiniz.
 
Destek İçin :
0 850 885 00 85
İlan.com.tr Müşteri Hizmetleri
 
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015