HEM YASAL HEMDE DÜZENLİ ÖDEME YAPAN YERLİ FİRMA

İlanı Paylaş
İlan No
55425669
İlan Tarihi
13.06.2017
Sektör
Reklamcılık
Bölüm
Bilgisayar
Pozisyon
Danışman
Çalışma Şekli
Serbest Çalışma
İş Tecrübesi
Aranmıyor
Eğitim Durumu
En Az İlköğretim Mezunu
Cinsiyeti
Farketmez
İsim
SERKAN
Telefon
05542963069
Vizyonserkan
Serkan Öz
Cep
0 554 2963069
Açıklama

Epitelyum group, Türkiye’de hizmete girmiş olan ve yönetimi İzmir’de bulunan internetten para kazanma sitesidir. Türk lirası üzerinden reklam kredisi alımı yapılarak günde %1 kazanç sağlar. Epitelyum group da reklam kredisi fiyatı 150 TL’dir ve her bir reklam kredisinin getirisi%1 olacak şekilde reklam kredisi başına 1,5 liradır. Yani 1500 tl ile sisteme yatırım yaptığımızı düşünürsek günlük kazancınız 15 TL olacaktır. Her 10 günde 1 reklam kredisi alarak reklam kredisi alma ömrünüzü kısaltarak daha hızlı kazançlar elde edebilirsiniz. Sisteme maksimum 15.000 TL (On beş bin lira) ve minimum 150 TL (Yüzelli Lira) yatırım yapabilirsiniz. Epitelyum group reklam pazarlama şirketi olarak hizmet hayatına girmiştir. Şirketlere reklam alanı satarak kar elde eder ve bu elde edilen miktarı üye programlarına dağıtmak üzere paylaştırır. Üyeler yatırım yaptıkça daha fazla reklam alanı satın alarak kazançlarını yükseltirler ve ödeme programları düzenli bir şekilde işler. 50 TL minimum ödeme talep edebilirsiniz. İlerleyen günler de farklı ödeme seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan epitelyum group, Türkiye sektöründe hızlı bir şekilde yayılmaya başlayacaktır.

Yatırımınız haricinde alt üyelerinizin alacağı reklam kredilerinden de kazanabiliyorsunuz ve bu kazançları da anlık çekebiliyorsunuz. Alt üyenizin alacağı her bir reklam kredisinden kazanacağanız tutar 15 TL’dir. Bu miktar direkt olarak çekilebilir bakiyeye yansıyor ve reklam kredilerinden elde ettiğiniz gelir ile birlikte çekim talebinde bulunabiliyorsunuz.

Epitelyum Group hızla yayılıyor, eğer siz de kazanmaya başlamak istiyorsanız linkten kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

bu linkten kayıt olan herkese ilk aldıkları 10 pakete 1 pakette benden hediyem olacak onada paket alarak kazancınızı artırabilirsiniz

AŞAĞIDAKİ LİNKLE TÜRKİYENİN HER YERİNDEN KAYIT OLUP KAZANCINIZI KATLAYABİLİRSİNİZ

https://www.epitelyum.com/kayitol?ref=19468&lang=TR

Özellikler
Harita