Görüntülü Sohbet Operatörü Aranmaktadır

İlanı Paylaş
İlan No
94367640
İlan Tarihi
26.09.2017
Sektör
Diğer
Bölüm
Aktif Pazarlama
Pozisyon
Eleman
Çalışma Şekli
Yarı Zamanlı (Part Time)
İş Tecrübesi
Aranmıyor
Eğitim Durumu
En Az İlköğretim Mezunu
Cinsiyeti
Bayan
Locamoca
Loca Moca
Cep
0 541 5998320
Açıklama

Görüntülü Sohbet Operatörü Alımları Devam Ediyor

YÜKSEK GELİRLE KENDİ EVİNDE ÇALIŞACAK GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTADIR

Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz. Sitemizde görüntülü sohbet yapacak, iletişim beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü kuvveli olan bayan arkadaşlar arıyoruz. Evinizde boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüz gösterme zorunluğu kesinlikle yoktur ve aranmamaktadır.

Yüzünüzü göstermek yada göstermemek tamamen sizin insiyatifinizdedir. Sohbet memnuniyetsizliğinizde banlama hakkına sahipsiniz. Sitede çalışmak için internetiniz ve web kameranızın olması yeterlidir. Sitemizde çalışarak aylık ortalama 1500-4000 TL arası ek gelir edinebilirsiniz. PART-TIME ya da FULL TIME olarak çalışabilirsiniz. Çalışma saatlerini kendiniz belirleyin. Ne kadar çok online olursanız o kadar çok kazanırsınız , Ücretlendirmeler saat bazlıdır ve online olduğunuz süreyi anlık olarak panelinizden görebilir ve kazancınızı takip edebilirsiniz. Ödemeleriniz her hafta düzenli olarak sizin dilediğiniz VE istediğiniz hesaba veya isme havale edilir.

Sitemizde iki çeşit odamız mevcuttur biri genel oda diğeri özel odadır.

GENEL ODA NEDİR : Genel oda sizin seçtiğiniz bir rumuz ve özel şifre ile giriş yaptıktan sonra herkesle aynı anda görüşme yaptığınız yerdir. Burda bir çok üye ile aynı anda sohbet edebilir biribirinizle tanışabilirsiniz.

ÖZEL ODA NEDİR: Özel oda ise siz genel odada sohbet ederken konuştuğunuz üyelerin içlerinden biri sizinle başbaşa sohbet etmek isterse sizi özel odaya davet ederek bire bir görüşme yaptığınız yerdir.Bu oda tamamen sizin kontrolünüz altındadır.

Kazanç Sistemi ve Ortalama Kazanç Örneği

Genel Oda: 1 TL(saat ücreti)

Özel Oda: 25 TL (saat ücreti)

Diyelim ki günde 5 saat özel odada 2 saat genel odada bulunduz 5 saat * 25TL= 125 TL

Kısacası sistemden en iyi şekilde yararlanmak adına üyeleri özel odanıza davet edip onlarla ne kadar vakit geçirirseniz kazancınız okadar yükselir, ayrıca sistem adminleri performans değerlendirmeleri sonucunda sizlere ekstra bonuslarda verebilmektedir.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.

Skype Canlı Destek: locamoca.net@gmail.com

E-mail: locamoca.net@gmail.com

 

 

Özellikler
Harita