Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

Üye olurken dikkat edilecek hususlar

Üye olurken dikkat edilecek hususlar

 
1.Üye kayıt formunda belirtiğiniz bilgiler doğru olmalıdır.
 
2. Üye kayıt formuna ilan.com.tr'ye daha önce kayıt olmuş bir kullanıcı adı ve e-posta adresi yazmamalısınız. Yazmanız halinde sistem size bir uyarı mesajı gönderecektir.
 
3. Kullanıcı ismi ve şifresini belirlerken Türkçe harf karakterleri (ş, ö, ç, ğ, ü, ı) ile büyük harf, özel şekil veya yazı karakterleri (&, $, !, Z, >, @ vs.) seçmemelisiniz.
 
4. Seçeceğiniz şifre kolay hatırlayabileceğiniz fakat başkaları tarafından tahmin edilemeyecek şekilde olmalıdır. Rakam ve harflerden oluşan karma şifreler güvenlidir.
 
5. Doğum tarihi bilgilerinizi doğru olarak kayıt etmelisiniz. Herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuzda, doğum tarihinize dair bilgiler sizden istenmektedir. Bu uygulama, üye kimliğinizin onaylanması ve 3. şahısların sizin üyeliğinizle sisteme girmesini önlemek için yapılan bir uygulamadır. Üye kimliğiniz konusunda bir şüphe söz konusu olursa ilan.com.tr’ye girişiniz engellenecektir.
 
6. Kullanıcı adınızda bir e-posta ya da internet sitesi adresine benzer uzantılar ve bunu anımsatan yazımlar ( .com, .net, .org, .edu, -com, _com gibi) kullanamazsınız. Kullanıcı adlarınızda ancak, bu adların internet uzantıları olmayan halini kullanabilirsiniz. Örn: "ilan.com.tr" bir kullanıcı adı olamazken, "ilan" olabilir.
 
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015