Merhaba! Giriş Yapın veya Üye OlunFacebook ile bağlanın
Bana ÖzelSepetim
Sahibinden satılık, kiralık emlak, oto, alışveriş ve iş ilanları | ilan.com.tr Ücretsiz İlan Ver

Yardım İlan Ver

İlan Ver?

 
Hergün yüzbinlerce kişi görmüş olduğunuz İlan.com.tr Portal'ını ziyaret ediyor. Binlerce kişi ilan veriyor ilanları yayınlandıktan kısa süre sonra ziyaretçiler ilanlarını inceliyor kullanıcıya geri dönüyor. İlan.com.tr vasıtasıyla alıcı ile satıcı aracısız hiçbir komisyon ödemeden buluşuyor, anlaşıyor.Ürün alıyor, Ürün satıyor.  Emlakçılar emlak ve gayrümankul ilanlarını artık hem kendi dükkanlarında hemde ilan.com.tr dükkanında yayınlıyor.Otomobil Galerileri hem galerinin önünde satılık araba diye ilan veriyor hemde ilan.com.tr dükkanında ilan veriyor.
 
Gördüğünüz gibi artık dükkanlar, Mağazalar, İnternette ürünlerini satıyorlar. Böylelikle müşterilerine en kısa zamanda ücretsiz olarak ulaşabiliyorlar. İlan.com.tr ile ilan verme anlayışı değişiyor. Yeni nesil ilan sitesi ilan.com.tr tabuları yıkıyor. İlan vermek için dakikalarca beklemek zorunda değilsiniz. İlan verirken gereksiz onaylardan, zaman kaybetmekten bıktık. İlan eklemek basit, anlaşılır, sade ve kolay olmalı. Bir kaç tıklama ile işimizi bitirmeli ilanımızı verebilmeliyiz. İşte ilan.com.tr tüm bu isteklerinize göre tasarlandı. Yukarıda gördüğünüz bütonuna tıkladıktan sonra ilan vereceğiniz kategoriyi seçip başlığını ve resimleri girdikten sonra ilan verme işleminiz gerçekleşiyor. 
 
 
 
/* */
İletişim Hizmetlerimiz Gizlilik ve Kullanım Bizi Takip Edin
0 850 885 00 85
İlan.com.tr sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, İlan.com.tr'nin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Copyright © 2012 - 2015